730 ДНІВ Надії, Віри та Допомоги, 24 МІСЯЦІ страху, відчаю та Незламності, ДВА РОКИ болю та жалю..

24 лютого 2022 року для багатьох українців стало початком нового життя – без спокою, здоров’я, домівок, родинного затишку, друзів та рідних. Але водночас – ці події стали поштовхом до єднання українського народу. Українці своїм прикладом продемонстрували всьому світові свій сталевий характер та незламність. Та ціна цього доказу була страшенно велика – десятки тисяч загиблих, серед яких діти, сотні тисяч зруйнованих будівель, міста-привиди….

За кожним обірваним життям стоять злочини російської держави-агресора, держави-зла. Ці злочини не мають терміну дії.

Пам’яті дітей, цвітіння яких забрала війна присвячений відеоролик, підготовлений здобувачами освіти групи Е – 240 ВСП «ЛФК ЛНУП» під керівництвом куратора.

НЕ ЗАБУДЕМО…

НЕ ПРОБАЧИМО!