КОНКУРС ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ – 2024 (День 2)

29.02.2024 відбувся другий конкурсний день загальноколеджівського заходу.

Сьогодні всі академічні групи третього та випускного четвертого курсів усіх спеціальностей під проводом своїх кураторів мали можливість продемонструвати музичні твори патріотичного спрямування: стрілецькі, повстанські, козацькі пісні, а також сучасні твори відомих авторів – виконавців чи гуртів сучасності.

Серед величезного різноманіття патріотичних музичних творів, калейдоскопу голосів, оригінльних виступів з творчими та креативними підходами, компетентне журі визначило чотири академічні групи, які найкраще виконали патріотичну пісню на курсі у ВСП “ЛФК ЛНУП”.

Нагородження переможців відбудеться у вівторок під час спільного засідання старостату та студентської ради фахового коледжу, а студентська профспілкова організація підготувала цінні відзнаки та приємні подарунки.

ЩИРА ПОДЯКА СТУДЕНТСЬКІЙ РОДИНІ ЗА ЄДНІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ! ОКРЕМА ВДЯЧНІСТЬ КУРАТОРАМ ЗА ВИХОВАННЯ ТА ПІДТРИМКУ!

ТАК, ЯК У НАС, ТАК – НІ В КОГО!

ТАК, ЯК МИ, ТАК – НІХТО!

#ВСЕЗАРАДИПЕРЕМОГИ????????