Виїзне заняття із дисципліни «Фізичне виховання», розділ “Туризм”

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Упродовж вересня, щосуботи, згідно силабусу дисципліни «Фізичне виховання», розділ “Туризм”, під керівництвом викладачів фізичного виховання Мирона МОЛОЧІЯ, Ольги ПОТОЧНЯК, Тараса МОЛОЧІЯ та Оксани ДУМИЧ відбулись виїзні заняття для здобувачів освіти І – ІV курсів усіх спеціальностей фахового коледжу.

Туризм – важлива складова в системі фізичного виховання студентської молоді, яка сприяє всебічному, гармонійному розвитку підростаючого покоління.

➡️Відправною точкою кільцевого маршруту, протяжністю 10 км, є ВСП «ЛФК ЛНУП».➡️Далі маршрут простягається через чудовий лісовий масив – Брюховицький ліс, на пагорбах якого ростуть сосни, дуби, буки, є невелике озеро, джерело, руїни форту часів австро-угорського панування.➡️Наступна зупинка біля меморіалу, присвяченого пам’яті Володимира Івасюка – популярного поета, композитора і виконавця українських естрадних пісень. ➡️Ще однією точкою маршруту є місце поховання Андрія Кузьменка — українського співака, композитора, поета, письменника, телеведучого, продюсера, актора, лідер гурту «Скрябін».

Такі спортивно-оздоровчі прогулянки сприяють не лише фізичному розвитку молоді, але і ефективній туристській освіті шляхом вивчення безпосередньо на місцевості історичного минулого регіону, досягнень національної культури, природи, традицій та звичаїв у поєднані із національно-патріотичним вихованням.

❗️❗️❗️ Напередодні Всесвітнього ДНЯ ТУРИЗМУ вітаємо усіх, кого ваблять близькі і далекі мандрівки, подорожі, бажання відкривати для себе світ з різних сторін, знаходити нових друзів і місця, де душа наповнюється захопленням. Нехай краса сил природи і людських рук надихає на розвиток, змінює світогляд, дарує серцю радість і гармонію!

#ВСЕЗАРАДИПЕРЕМОГИ????????