Перша виховна година на тему: «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!»

7.09.2022р. відбулась відкрита Перша виховна година на тему: «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!» ( згідно рекомендацій МОН, лист від 17.08.2022 № 1/9445-22). Новий 2022/2023 навчальний рік розпочався в умовах війни, яка, як ніколи, згуртувала українську націю, мобілізувавши весь її потенціал на відсіч ворогу. Вона торкнулася кожної української родини, стала частиною нашого життя, а перемога у ній стала спільною метою всього українського народу. До студентів – першокурсників звернувся директор коледжу, к.т.н., заслужений працівник сільського господарства та відмінник освіти України Ярослав ПАНЮРА. У своїй промові директор зазначив про витоки незламності українського народу, причетності до цього учасників освітнього процесу і про наші спільні завдання на шляху наближення перемоги.Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів. Тему приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, продовжив викладач історії, аспірант ЛНУ ім.І.Франка Юрій ЩАДИЛО, який закцентував увагу присутніх про героїчне історичне коріння незламності, про культуру як транслятора незламності та, як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомога армії. На завершення зустрічі патріотичний дух присутніх підсилився виконанням студентами коледжу Маршу Нової Української Армії (фрагмент заходу до 110-ліття з Дня народження С.Бандери).#всезарадиПЕРЕМОГИ??