Вітальний концерт з нагоди Дня працівників освіти

30 вересня, напередодні професійного свята – Дня ОСВІТЯНИНА, відбувся вітальний концерт, підготовлений найактивнішими, найкращими та найкреативнішими представниками студентського самоврядування коледжу.?У дуже складний, сповнений багатьма викликами та труднощами, для всіх нас час, саме освітяни покликані виконати важливу місію – об’єднати педагогічну і громадську спільноти, створити освітній фронт – один із ключових у нашій спільній непохитній рішучості вийти переможцями у цьому запеклому протистоянні цинічному ворогові. Адже? знищуючи заклади освіти, переслідуючи освітян, ворог хоче відібрати у наших дітей головне – право на майбутнє. ?З вітальним словом до педагогічного колективу звернувся директор коледжу Ярослав ПАНЮРА, який цитуючи Отто фон Бісмарка «Ворог іде туди, де програє вчитель і священик”, висловив переконання разом відстоювати право наших дітей на спокійне життя та якісну освіту у своїй країні.?Святковий концерт, підготовлений студентами коледжу, активними учасниками художньої самодіяльності І – ІV курсів під керівництвом Людмили ПІДГРЕБЕЛЬНОЇ та Івана ОСТАПЧУКА, пронизаний вірою, любов’ю та шаною за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, патріотичність та добро у душі та свідомість своїх вихованців.?З словами вдячності та любові на свято завітав випускник коледжу 2022 року Михайло КУЗІЛЬ, подарувавши присутнім пісні, у своєму неперевершеному виконанні. Відчуття свята та позитивні емоції викладачів розділили запрошені гості, наші друзі, заслужені артисти України, народні улюбленці Лідія та Леонтій БЕБЕШКО.Атмосфера свята сприяла духовному збагаченню, натхненню, відчуттю повноти і неповторності життя.#всезарадиПЕРЕМОГИ??