КАМ’ЯНА ВИШИВАНКА

23.04.24 року відбувся УНІКАЛЬНИЙ майстер-клас з техніки різблення по сирому тиньку для викладачів та здобувачів освіти спеціальностейі 191 АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ і 192 БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ.

Авторську техніку “різьблення по сирому тиньку з розписом на основі поліхлорвінілових смол”, якій дали назву КАМ’ЯНА ВИШИВАНКА, розробив та запентував художник-бойчукіст – Григорій Довженко, а поділились своїм досвідом із здобувачами освіти фахівці ГО Новокаховське товариство охорони культурної спадщини Євсеєва Ліза та Євсеєва Тетяна, а також Ольга Мамчур – зав.кафедри реставрації творів мистецтва з каменю Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша.

Захід відбувся в рамках тижня циклової комісії будівництва та архітектури з метою залученнюя викладачів та здобувачів освіти реставраційних, будівельних та художніх спеціальностей до розширення професійних навичок та світогляду, популяризії унікального мистецтва різблення та є можливістю згуртуватися в команді однодумців в надії на перемогу та відродження України.

#ВСЕЗАРАДИПЕРЕМОГИ????????

 

Share Your Valuable Opinions