Завідувачка відділення будівництва, цивільної інженерії та архітектури

 

 

Завідувачка відділення:

Мота Надія Ярославівна

 

 

 

 

 

У 2003 році закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» Кваліфікація – Інженер в галузі будівництва  З  1991 року працює в Екологічному коледжі Львівського НАУ. Трудову діяльність розпочала з посади лаборанта, згодом переведена на посаду секретаря навчальної частини. В 01.09.2001 році переведена на посаду викладача спеціальних і профілюючих  дисциплін спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». З 01.09.2017 року займає посаду завідувача заочним відділення.  В 2018 році призначена на посаду завідувача відділення «Будівництво та цивільна інженерія» За час роботи в коледжі розроблені навчальні програми, методичні вказівки з навчальними завданнями зі спецдисциплін, опубліковано статті з питань інноваційних методів ведення дисциплін будівельного напряму. Є активним учасником науково-практичних конференцій, семінарів-практикумів; брала участь в  науково-практичному семінарі в рамках Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів архітектурних дисциплін Нагороди і відзнаки: Грамота Львівського національного аграрного університету; Подяка навчально-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Міністерства освіти і науки України. Грамота Львівської обласної державної адміністрації.

 

Циклова комісія будівництва та архітектури

Викладацький склад:

Матляк Наталія Андріївна


Посада: викладач, голова циклової комісії

Кваліфікайна категорія: спеціаліст другої категорії

Дисципліни, які викладає: 

 

 

 

 

 

 

 

Мота Надія Ярославівна


Посада: завідувач відділення Будівництва та цивільної інженерії, викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Дисципліни, які викладає: архітектура будівель і споруд, метрологія і стандартизація

 

 

 

 

 

 

 

Циганок Валентина Григорівна


Посада: завідувач відділення Агроінженерії та машинобудування, викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Дисципліни, які викладає: насоси і насосні станції, експлуатація будівель та реконструкція, мала гідро-вітрова енергетика

 

 

 

 

 

 

 

Берещак Валентина Вікторівна


Посада:викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: гідравліка, водовідведення, експлуатація устаткування систем водопостачання і водовідведення, технологія і організація рем.-буд. пусконалагоджувальних робіт, водопостачання і водовідведення, експлуатація та обслуговування ГМС, будівель і споруд, вступ до фаху

 

 

 

 

 

 

Бурченя Софія Петрівна


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Дисципліни, які викладає: основи технології і організація буд. виробництва, технологія опоряджувальних робіт та захисту споруд

 

Криса Богдан Андрійович


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Дисципліни, які викладає: теоретична механіка, опір матеріалів

 

 

 

 

 

 

 

 

Кукуй Надія Іллівна


Посада: інженер з мобілізаційної роботи, викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: організація і технологія БРЕР, будівельне матеріалознавство, санітарно-технічне обладнання будівель і споруд, будівельна техніка та виробнича база

 

 

 

 

 

 

 

Козак Галина Пилипівна


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст першої категорії

Дисципліни, які викладає: моделювання та макетування, архітектура будівель і споруд, архітектурні деталі та обладнання інтер’єрів, інженерне обладнання будівель

 

 

 

 

 

 

 

Волошенко Оксана Михайлівна


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст другої категорії

Дисципліни, які викладає: основи кольорознавства і колористика, малюнок і живопис, кольоровий і просторовий дизайн, вступ до фаху, архітектура будівель і споруд

 

 

 

 

 

 

 

Височенко Андрій Всеволодович


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст

Дисципліни, які викладає:

 

Стадний Іван Миронович


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст

Дисципліни, які викладає: 

 

 

 

 

Циклова комісія загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін
Матеріали циклової комісії

Викладацький склад:

Кукуй Галина Станіславівна


 

Посада: методист, викладач, голова циклової комісії

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: культурологія, етнографія та фольклор України, основи філософських знань, всесвітня історія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Молочій Тарас Миронович


Посада: заступник директора з АГР, викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: фізична культура, фізичне виховання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Молочій Мирон Юрійович


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: фізична культура, фізичне виховання

Нагороди: відмінник освіти України

 

 

 

 

 

 

Іваськевич Тетяна Володимирівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія:  спеціаліст  вищої категорії, викладач-методист

Дисципліни, які викладає: зарубіжна література

 

 

 

 

 

 

 


Кохан Любов Миколаївна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: основи правознавства, культурологія, БЖД та охорона праці

 

 

 

 

 

 

 

 

Рак-Лепцьо Ірина Михайлівна


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: Історія України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Думич Оксана Михайлівна


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: Іноземна мова

 

 

 

 

 

 

 

 

Кукла Наталія Василівна


Посада: викладач

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорії

Дисципліни, які викладає: Історія України, Всесвітня Історія

 

 

 

 

 

 

 

 

Щадило Юрій Богданович


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст

Дисципліни, які викладає: Історія України, Всесвітня Історія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ястремська Анжела Євгенівна


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст

Дисципліни, які викладає: захист України

 

 

 

 

 

 

Кугот Олександр Миколайович


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст другої категорії

Дисципліни, які викладає: захист України

 

 

 

 

 

 

 

 

Поточняк Ольга Орестівна


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст вищої категорії

Дисципліни, які викладає: 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимощук Юлія Богданівна (декретна відпустка)


Посада: викладач

Кваліфікайна категорія: спеціаліст першої категорії

Дисципліни, які викладає:

 

 

 

 

 

 

Спеціальність Будівництво та цивільна інженерія, освітньо-професійна програма Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн

Перейти до презентації

Спеціальність Архітектура та містобудування

Спеціальність Будівництво та цивільна інженерія, освітньо-професійна програма Будівництво та експлуатація будівель і споруд

 

Спеціальність Будівництво та цивільна інженерія, освітньо-професійна програма Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції