ТРЕНІНГ «БІЗНЕС – ГРА ДЛЯ ФЕРМЕРІВ»

11 квітня 2024 року відбулось продовження інтерактивного тренінгу «Бізнес – гра для фермерів». Учасниками стали здобувачі освіти спеціальностей 208 Агроінженерія та 274 Автомобільний транспорт.

У рамках співпраці університету з його структурними підрозділами на захід завітала Наталія МАРКОВИЧ – к.е.н., доцент кафедри підприємництва та торгівлі ЛНУП. Почесним гостем заходу став Іван ПАНЬКІВ – директор проєкту «Підвищення конкурентноспроможності молочного сектору України», Львівська Аграрна Дорадча Служба.

Головні учасники тренінгу з піднесеним настроєм звітували керівнику тренінгу Руслані ЙОВКО про виконання домашнього завдання. Команди ділилися своїми фінансовими розрахунками та активно розв’язували кейси, вчилися розраховувати собівартість, ознайомилися з основними й оборотними засобами та плануванням грошових потоків.

Здобувачі освіти під час бізнес-гри проявляли зацікавленість, поміркованість та дружелюбність.

ДАЛІ БУДЕ…

Share Your Valuable Opinions