ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Майбутні фахівці садово-паркового господарства, здобувачі освіти другого курсу (групи СПГ-233 та СПГс-105), 18.04.2024 під керівництвом викладача навчальної дисципліни «Вступ до фаху» Анни ЦУНЯК, на виїзному практичному занятті мали змогу вивчити типи зелених насаджень на об’єктах зеленого будівництва м Львова.

Використовуючи інтерактивну карту «КВІТКОВА КАРТА ЛЬВОВА», відвідали квіткові локації на площі Митній, біля Порохової вежі, Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні, Саду Живої пам’яті Героїв АТО, парку Високий замок. Крім того, здобувачі освіти, стали учасниками процесу професійної висадки крупномірних дерев у місті, були присутні на посадці липи подарованої благодійником в рамках акції ПОДАРУЙ МІСТУ ДЕРЕВО.

До практичного заняття долучились садівниця Галицького району, майстер ДП «Скнилів-парк» – Оксана СОФІЯНЧУК та садівник – Володимир ГУЛЕЙ. Вони не тільки розповіли про створення ландшафтних об’єктів, догляд і особливість рослин в місті а й провели майстер-клас по обрізці та формуванню крон дерев і чагарників.

Окрім практичних навиків здобувачі освіти спеціальності 206 СВДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО отримали багато позитивних емоцій від спілкування з фахівцями-практиками відповідної галузі, від квітучих куточків міста Львова, його духу та унікальності.

Нехай краса і позитив дає силу і віру у нашу перемогу.

#ВСЕЗАРАДИПЕРЕМОГИ????????

 

Share Your Valuable Opinions