ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

16.04.2024 під керівництвом викладача навчальної дисципліни АГРОТЕХНОЛОГІЇ, директора фахового коледжу Ярослава ПАНЮРИ з метою ефективної організації освітнього процесу на базі Львівського національного університету природокористування відбулись практичні заняття на тему “Використання дронів і малої авіації в сучасних агротехнологіях” для здобувачів освіти четвертого курсу спеціальності 208 АГРОІНЖЕНЕРІЯ.

Завідувач Кафедра агроінженерії та технічного сервісу ім проф О.Д. Семковича, к.т.н., доцент Андрій ШАРИБУРА ознайомив здобувачів освіти з історією виникнення дронів-обприскувачів, з різноманітними їх модифікаціями, а також особливостями застосування агропромислової авіації в умовах сьогодення.

Після заняття, з профорієнтаційною метою, відбулась зустріч декана Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП, к.т.н., професора Степана КОВАЛИШИНА із цьогорічними випускниками фахового коледжу, здлбувачами освіти четвертого курсу спеціальності 208 АГРОІНЖЕНЕРІЯ.

Щиро вдячні Львівський національний університет природокористування за продуктивну співпрацю та надані можливості для проведення практичних занять.

#ВСЕЗАРАДИПЕРЕМОГИ ????????

 

Share Your Valuable Opinions