З ПАМ’ЯТТЮ ПРО МИНУЛЕ ТВОРИМО СЬОГОДЕННЯ

Саме під таким гаслом 09.05.2024 на базі ВСП «Львівський фаховий коледж ЛНУП» відбулась робоча зустріч однодумців – керівника відділу з організації виховної роботи студентів Львівський національний університет природокористування Оксани КАЧМАР із заступниками директора з виховної роботи фахових коледжів – Львівський фаховий коледж ЛНУП Наталія ДОЦЕНКО, Івано-Франківський фаховий коледж Львівського НУП Мирослава МАЛАНЧАК, Золочівський Коледж Оксана БАРИЛО, Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП Руслана ВОДОСЛАВСЬКА, Горохівський фаховий коледж ЛНУП Світлана ІВАШКО, ВСП Вишнянський фаховий коледж ЛНУП Михайло КУЗЬ, Стрийський фаховий коледж Львівського НУП Наталія БАРАН та лідерів студентського самоврядування.

З вітальним словом до учасників методичного об’єднання звернувся очільник ВСП «ЛФК ЛНУП» Ярослав ПАНЮРА, в якому ознайомив присутніх з більш як 115-літньою історією коледжу, окреслив напрями роботи круглого столу та перспективи співпраці Львівського національного університету природокористування та його структурних підрозділів в контексті виховної роботи.

Вступна промова в.о. ректора Львівського національного університету природокористування, доктора с.-г.н., професора Василя ЛОПУШНЯКА стосувалася особливостей виховної роботи в умовах воєнного стану, що повинна реалізовуватись на таких ціннісних орієнтирах: плекання любові до рідного краю, української культури, формування активної громадянської позиції, відповідального ставлення до Української держави, історії українського народу, державної мови. Основний акцент Василь Іванович зробив на ролі студентської самоврядної організації у формуванні активної громадянської позиції та патріотизму серед стдентської молоді, а також про умови розширення співпраці між органами студентського самоврядування фахових коледжів та студентської самоврядної організації «Основа» ЛНУП.

Виступ заступника директора з виховної роботи ВСП «ЛФК ЛНУП» Наталії ДОЦЕНКО ознайомив присутніх з основними напрями виховної роботи в умовах воєнного стану в коледжі, із заходами, що сприяють національно-патріотичному вихованню молоді.

Музей – втілення минулого в сучасному заради майбутнього. Саме такий вислів М. Федорова задав тон виступу Наталії БУРНІЦЬКОЇ, завідувачки музеєм ВСП «ЛФК ЛНУП», в якому вона поділилась досвідом організації та проведення екскурсій здобувачами освіти.

Лейтмотивом виступу зав.бібліотекою ВСП «ЛФК ЛНУП» Юрія ЩАДИЛА на тему «Бібліотека як осередок патріотичної та культурної діяльності в умовах війни» був вислів Отто фон Бісмарка “Ворог іде туди, де програє вчитель і священик”.

У своєму виступі Микола ШЕЛЬОНГ – голова студентського самоврядування ВСП «ЛФК ЛНУП» та Ернест ЯРОЦЬКИЙ – голова студентської самоврядної організації «ОСНОВА» ЛНУП ознайомили присутніх з реалізованими ініціативами здобувачів освіти щодо проведення благодійних і патріотичних акцій та волонтерської діяльності.

Під час роботи круглого столу керівник відділу з організації виховної роботи студентів ЛНУП Оксана КАЧМАР ознайомила присутніх з напрями виховної роботи в університеті в розрізі факультетів, а також обговорили перспективи співпраці з фаховими коледжами в умовах сьогодення.

На завершення роботи методичного об’єднання учасники художньої самодіяльності ВСП «ЛФК ЛНУП» підготували для гостей концерт, який приємно вразив присутніх своїм професіоналізмом та культурою виконання.

Після обіду, присутні мали можливість ознайомитись з експозиціями музею та матеріально-технічною базою фахового коледжу ВСП «ЛФК ЛНУП», після чого відбулась піша екскурсія історичними вуличками міста Лева, яку провів Юрій Щадило – зав.бібліотекою, викладач історії фахового коледжу.

Це був емоційний та насичений день, сповнений конструктивного спілкування, обміну досвідом та щирого прагнення до розвитку та успіху!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість попрацювати без повітряних тривог!

#ВСЕЗАРАДИПЕРЕМОГИ????????

 

Share Your Valuable Opinions